Mjesec hrvatskog jezika

Povodom obilježavanja Mjeseca hrvatskoga jezika od 21. veljače do 17. ožujka Odjel društveno-humanističkih znanosti održat će dva susreta s uvaženim hrvatskim jezikoslovkama.

Organizirano je predavanje prof. dr. sc. Ljiljane Kolenić sa Sveučilšta J. J. Strossmayera u Osijeku u ponedjeljak 14. ožujka u 13 sati u  prostorima Odjela društveno-humanističkih znanosti u Gundulićevoj 20. Predavanje će se održati  za naše studente 3. studijske godine, ali i za sve zainteresirane.  Suorganizator je Ogranak Matice hrvatske u Slavonskom Brodu.

U četvrtak 17. ožujka u Gradskoj knjižnici u 12 sati predstavit će svoje dvije knjige prof. dr. sc. Sanja Vulić Vranković sa Sveučilišta u Zagrebu.  Predstavljanje je otvoreno za javnost. Na predstavljanju će biti i naši studenti.

Sve detalje o događajima možete vidjeti i u pozivnicama.  Očekujemo vaš dolazak!

doc. dr. sc. Irena Krumes

Pozivnica na predavanje prof. dr. sc. Ljiljane Kolenić