Erasmus+ program ključna aktivnost 1 (KA107), mobilnost nastavnog osoblja, iskustva dr. sc. Višnje Vekić Kljaić, dr.sc. Zrinke Šimunović i dr.sc. Marije Karačić

U periodu od 21.02. – 25.02.2022. godine nastavnice Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu, dr. sc. Višnja Vekić Kljaić, dr. sc. Zrinka Šimunović i dr. sc. Marija Karačić, boravile su na Sveučilištu Bath Spa University u Engleskoj u sklopu ERASMUS+ programa ključna aktivnost 1 ( KA 107).

Svoja iskustva i dojmove prenijele su nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije održane u petak, 11. ožujka 2022. u 12:00 sati, u Gundulićevoj 20. Istaknule su kako je ovo za njih veliko iskustvo iz kojeg su izašle bogatije za nova znanja, nova poznanstva koja će zasigurno unaprijediti postojeću suradnju sa Sveučilištem Bath Spa te su dale tople preporuke svim nastavnicima i studentima da sudjeluju u novim Erasmus+ programima.