Studentski volonterski rad

Studentice četvrte studijske Učiteljskog studija na Odsjeku za izobrazbu učitelja i odgojitelja surađivale su u pripremi glazbene točke učenika četvrtih razreda za priredbu povodom Dana Osnovne škole Ivan Goran Kovačić. Tijekom nekoliko nastavnih sati studentice Monika Klem, Lorena Maratović, Željka Rajnović i Mirna Rešetar uvježbale su plesnu točku s učenicima na pjesmu Život nije siv u izvedbi Mije Dimšić. Ponosni smo na naše kolegice i zahvaljujemo im što su svoje slobodno vrijeme odlučile podijeliti s učenicima škole vježbaonice te tako doprinijeti jačanju naše dugogodišnje suradnje.

Na 43:17 minuti videa na poveznici možete pogledati plesnu izvedbu učenika 4.a i 4. b razreda OŠ I. G. Kovačić iz Slavonskog Broda.

dr. sc. Zrinka Šimunović

Voditeljica metodičkih vježbi

Odsjek za izobrazbu učitelja i odgojitelja