Plesna radionica za studente Učiteljskog studija

Studenti treće studijske godine Učiteljskog studija na Odsjeku za izobrazbu učitelja i odgojitelja sudjelovali su u plesnoj radionici koju je vodila plesna pedagoginja, mag. prim. educ. Rahela Radecki Ivakić. Radionica je organizirana u okviru nastave kolegija Kineziološka metodika 1 kojeg vodi asistentica Mirna Matej Švaganović i kolegija Izvannastavne glazbene aktivnosti kojeg vodi dr. sc. Zrinka Šimunović, viša asistentica.

Voditeljici radionice u radu sa studentima pomogli su i članovi njezine plesne skupine učenici OŠ Okučani s kojima plesna pedagoginja Rahela Radecki Ivakić često osvaja prestižne nagrade na raznim natjecanjima. Nakon radionice plesna je skupina izvela nekoliko nagrađivanih koreografija.