Erasmus+ program – Ključna aktivnost 1, mobilnost nastavnika Erasmus+ Ključna aktivnost 1 (KA107 i KA171)

Nastavnici Odjela društveno-humanističkih znanosti, Sveučilišta u Slavonskom Brodu prof. dr. sc. Tihomir Vidranski i doc. dr. sc. Hrvoje Sivrić te vanjski suradnik doc. dr. Ivan Vrbik bili su na usavršavanju u sklopu ERASMUS+ programa – Ključna aktivnost 1 (KA107 i KA171) – Projekti mobilnosti između država sudionica u programu i partnerskih država na instituciji The University of Jordan, Amman, Jordan.

Svoja iskustva i dojmove će prenijeti nastavnicima i studentima Sveučilišta u Slavonskom Brodu putem predavanja i prezentacije koju će održati u srijedu, 12.7.2023. u 9:30 sati, u Gunduličevoj 20.