Mjesec dobrih djela na Odjelu društveno-humanističkih znanosti

Studenti Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja i ove su godine na svoj način sudjelovali u aktivnostima humanitarne akcije Mjesec dobrih djela. Podijeljeni u nekoliko grupa studenti su pravili domaće kolače, izrađivali božićne ukrase te osmislili dramsko-glazbenu predstavu za djecu.

Ponudom kolača i ukrasa u zgradama Strojarskog fakulteta, Odsjeka za ekonomiju i Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja prikupili su 680 eura.

Dramsko-glazbenu predstavu Božićna potraga izveli su nekoliko puta za učenike osnovnih škola I. G. Kovačić i M. Amruš iz Slavonskog Broda.

Ukrasima iz kreativne radionice ukrasili su jelku u predvorju zgrade u Gundulićevoj 20.

Fotografije i videozapise ovih događaja postavili smo na našu facebook stranicu.

Idejni voditelji i organizatori ovih aktivnosti tradicionalno su bili studenti pete godine Učiteljskog studija, a članovi grupa bili su studenti svih godina Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja.

Ponosni smo na naše studente i profesore koji su sudjelovali u ovoj akciji:

DRAMSKA SKUPINA I ZBOR

Kristina Čalušić, Mihaela Mađerić, Željka Rajnović, Kristina Majksner, Vedran Martić, Monika Klem, Sara Gavljak, Matea Dalpont, Marin Gavran, Lovro Tomičić, Antonio Kulešević, Ana Vukasović, Ivan Kutlić, Petra Vuksanović, Nataša Ševegjarto, Ana Andrijević, Sara Šaf i Leonora Đorđević te prof. Zrinka Šimunović.

SLASTIČARI

Ivona Lovrenčić, Antonia Gotovac, Dorotea Daničić, Dragana Petković, Gloria Ladešić, Karmen Matasović, Lara Biondić, Lorena Maratović, Magdalena Jurkić, Martina Babić, Matea Majstorović, Matea Milas, Mirjana Maratović, Mirna Rešetar, Veronika Valešić, Mihaela Čizmić, Laura Balić i Celina Stipić.

KREATIVCI

Lucija Vlajnić, Lara Jozipović, Patrik Sivonjić, Margareta Pešut, Iva Špoljarić, Tina Topolovac, Željko Gomerčić, Nia Tomašević, Ema Rajković, Vanesa Sestrić, Lara Sečak, Valerija Lujić, Irena Ivanko, Leonora Đorđević, Katarina Hajošević, Marina Vidaković, Lana Zetaić, Mihaela Mađerić, Kristina Čalušić, Mihaela Đurđević, Monika Klem, Ivana Mulc, Ivana Rebrović i Magdalena Danković te prof. Višnja Vekić-Kljaić.