UNISB STUDIUM EXPO24 – Otkrijte svoju akademsku budućnost

Dragi učenici, budući studenti i posjetitelji,

Sveučilište u Slavonskom Brodu (UNISB) s ponosom najavljuje UNISB STUDIUM EXPO24 – godišnji događaj posvećen istraživanju akademskih programa, obrazovnih mogućnosti i karijernih perspektiva.

Datum:                četvrtak, 15. veljače 2024.

Vrijeme:              Termin 1. u 11:.00 sati

Termin 2. u 12.30 sati

Lokacija:              Sveučilište u Slavonskom Brodu, Zgrada 9, Ulica 108. brigade ZNG 32

UNISB STUDIUM EXPO24 pruža jedinstvenu priliku za sve posjetitelje da:

• Upoznaju se s raznolikim studijskim programima koje nudi UNISB, uključujući područja različitih znanosti.
  • Razgovaraju s profesorima i studentima o svojim akademskim interesima i karijernim planovima.
  • Sudjeluju u informativnim prezentacijama, radionicama i aktivnostima koje će im pružiti detaljniji uvid u život i studiranje na UNISB-u.
  • Dobiju informacije o postupku prijave, stipendijama, studentskom životu i drugim važnim temama.

Pridružite nam se na UNISB STUDIUM EXPO24 i otvorite vrata svoje budućnosti.