Svečana promocija Odjela društveno-humanističkih znanosti

Svečana promocija Odjela društveno-humanističkih znanosti održat će se

u ponedjeljak, 27. svibnja 2024.

u Zgradi 9, Ulica 108. brigade ZNG 32 (bivša ulica M. Budaka), Slavonski Brod

Odsjek za ekonomiju

• 9,00 sati – za promovente koji su završili prijediplomski studij Menadžment
  • 11,00 sati – za promovente koji su završili diplomski studij Menadžment

Dolazak je potrebno potvrditi do 17. svibnja 2024. (petak) na adresu: ddzeba@unisb.hr.

Okupljanje promovenata je sat vremena prije početka promocije.

Zbog kompleksnosti organizacije svečanosti preporučamo da u osobnoj pratnji svakog promoventa budu do dvije osobe te da se poštuju navedeni vremenski okviri.

Odsjek za izobrazbu učitelja i odgojitelja

• 13,00 sati – za promovente koji su završili Učiteljski studij i prijediplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja
  • 15,00 sati – za promovente koji su završili diplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Dolazak je potrebno potvrditi do 21. svibnja 2024. (utorak) na adresu: mtolic@unisb.hr.

Okupljanje promovenata je sat vremena prije početka promocije.