POSJET NASTAVNICA IZ ŠPANJOLSKE U SKLOPU ERASMUS + MOBILNOSTI

POSJET NASTAVNICA IZ ŠPANJOLSKE U SKLOPU ERASMUS + MOBILNOSTI

U okviru Erasmus+ projekta mobilnosti posjetile su nas nastavnice iz Španjolske sa Sveučilišta León, Odjela za izobrazbu učitelja.

Poželjeli smo im dobrodošlicu u našoj zgradi u Gundulićevoj 20, a nakon toga smo zajedno sudjelovali u svečanoj promociji dodjele diploma. Gošće je oduševio govor predstavnice studenata na dodjeli, ali i samo ozračje u kojem su studenti bili u središtu događaja. Upoznale su se s našim studijskim programima te sudjelovale u nastavi Metodike glazbene kulture nakon čega su studentima četvrte studijske godine predstavile svoj Odjel i studijske programe pozvavši ih na gostovanje u okviru Erasmus + mobilnosti.

U okviru boravka gošće su obišle Kuću Brlić, Glazbenu školu Slavonski Brod i Kuću tambure te su se uz profesionalno turističko vođenje upoznale s poviješću i kulturom grada Slavonskog Broda.

Tijekom sastanka potaknuta je tema potencijalne buduće suradnje u cilju ostvarivanja međunarodne suradnje, zajedničkih projekata i znanstvenih istraživanja.

Obavijest sastavila: doc. dr. sc. Zrinka Šimunović