Stručni skup Dan školske prakse

Povjerenstvo za osiguravanje i unaprjeđivanje kvalitete visokog obrazovanja na Odjelu društveno-humanističkih znanosti i Alumni klub Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja organiziraju prvi Stručni skup diplomanata Učiteljskog studija Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Slavonskom Brodu pod nazivom Dan školske prakse. Skup će se održati 23. veljače 2023. u zgradi Odsjeka na adresi Gundulićeva 20 s početkom u 8.30 sati.

Cilj ovoga skupa je okupiti diplomante Učiteljskog studija, ponuditi nova znanja i vještine, ali i saslušati mišljenja i prijedloge kako ovaj studij učiniti svrsishodnijim i učinkovitijim u budućnosti.

Sadržaj skupa:

1. Antonija Wurzberg, mag. prim. educ., učiteljica savjetnica

Metode motivacije učenika, predavanje i radionica

• Irma Perić Kodžoman, mag. prim. educ., učiteljica mentorica

Od formativnog do sumativnog vrednovanja, predavanje i radionica

• Rahela Radecki Ivakić, mag. prim. educ., učiteljica mentorica

Plesna kultura u osnovnoj školi – kreativni, suvremeni ples i klasični balet, predavanje i radionica

Svoje sudjelovanje na skupu možete prijaviti putem sljedeće poveznice: https://doodle.com/meeting/participate/id/aA6AQMBb

Organizacijski tim:

dr. sc. Katarina Šarčević Ivić-Hofman (ksihofman@unisb.hr)

voditeljica Alumni kluba Odsjeka za izobrazbu učitelja i odgojitelja

dr. sc. Zrinka Šimunović (zsimunovic@unisb.hr)